You are here: Home - O nás

O nás

Nábytkové štúdio ADOMA je prevádzkované firmou INTERIORS SK, spol. s r.o., Košice. Predmetom našich aktivít, je už od roku 2000 výrobná, obchodná a realizačná činnosť zameraná na komplexné riešenie obytných interiérov s dôrazom na kuchyne. Základom našej ponuky sú kuchyne značky ADOMA z vlastnej produkcie, ďalej vstavané skrine a šatníky vyrábané na mieru, moderný nábytok do obývacích izieb, ako aj iný atypický nábytok.. Zaoberáme sa však aj tvorbou a realizáciou kancelárskych, obytných, hotelových ako aj iných vnútorných priestorov, podľa potrieb a požiadaviek zákazníka. Naša spoločnosť sa od počiatku usiluje o to aby vybavenie interiéru vyznievalo v originálnom štýle, vyjadrujúcom osobnosť svojho majiteľa a súčasne sa snúbilo s vysokou funkčnosťou a nadčasovým dizajnom s dôrazom na kvalitu a životnosť diela.

Riešenia

Na základe požiadaviek a predstáv zákazníka na jednej strane a odborných znalostí ako aj dlhodobých skúseností našich interiérových dizajnérov, vypracujeme nezáväznú ponuku architektonického riešenia interiéru. Návrhy sú spracovávané najmodernejšou počítačovou grafikou v 3D, čo vytvára priestor pre obojstranný dialóg a možnosť modifikácie ešte pred začatím samotnej realizácie. Po uzatvorení zmluvy o dielo prevedieme všetky dodávky a montážne práce v stanovenom rozsahu a dohodnutom termíne. Na dokončené dielo poskytujeme garanciu, mnohokrát aj nad rámec lehoty stanovenej zákonom. V prípade záujmu zrealizujeme zákazku prostredníctvom partnerských splátkových spoločnosti, respektíve sprostredkujeme úver v partnerskej banke. Našou úlohou je vytvoriť dobrú odchodnú spoluprácu a zostať so zákazníkom v partnerskom vzťahu aj po dokončení diela. To umožní dodatočné dotváranie, alebo realizáciu potrebných zmien vo vybavení.

Technológie

Nábytok ADOMA je vyrábaný najmodernejšími výrobnými postupmi, pričom základom kvality je spracovanie na špičkových, technologicky vyspelých strojných zariadeniach od renomovaných nemeckých talianskych a rakúskych výrobcov ako: HOLZHERR, GRASS, BIESE či FELDER. Nevyhnutnou súčasťou tohto procesu je samozrejme aj vysoko kvalifikovaný výrobný tím pracovníkov našej firmy. Vďaka kvalitnému a výkonnému systému riadenia jednotlivých technologických procesov a vzájomnému sieťovému prepojeniu riadiacich systémov NC technologických celkov sme schopní pružne reagovať na požiadavky našich zákazníkov a prispôsobiť kapacitu výroby ich momentálnym potrebám.

Back to top