You are here: Home - Novinky

Novinky

Novinka: Kuchyňa NEW LINEA

04a-dream-04detail03-7

04dream-04detail03-6

Najaktuálnejší hit medzi modernými kuchyňami je NEW LINEA. Nadväzuje na typ Linea s novým typom zafrézovanej úchytky. Vyrába sa v lakovanom prevedení, tak vo vysokom lesku ako aj ultramatnom povrchu. Kombinuje sa s prírodnou dyhou, najčastejšie s dubom európskym, orechom americkým alebo jaseňom.

Novinka: Kuchyňa EGO

Ego Poprad

03ego-3

Hladké lakované dvierka z pozdĺžnym zafrézovaním v tvare písmena “J”. To je Ego – kuchyňa na ktorú bude pyšný jej každý majiteľ. Vyrábame ju v lesklom aj matnom laku v nespočetných farebných odtieňoch podľa vášho želania.

Novinka: Kuchyňa CALIFORNIA

california01

calofor_det03

Nadčasový dizajn, dvierka  s jemne frézovaným rámčekom opatreným lesklým, alebo matným lakom v odtieňoch podľa noriem NCS alebo RAL . Možná je aj kombinácia s dubovým masívnym rámčekom identického tvaru. Určite osloví tých, ktorí radi volia strednú cestu medzi moderným štýlom a tzv. vidieckym rustikálom.

Novinka: Kuchyňa DREAM

Crystal07c

 

Momentálne najpredávanejší hit medzi kuchyňami je DREAM. Skvelý nábytok s lakovanými dvierkami, zvládnutými do posledného detailu, premení váš interiér na synonymum moderného štýlu a luxusu. Máte na výber nepreberné množstvo farieb podľa medzinárodných noriem NCS a RAL vo vysokom lesku ako aj v matnom prevedení.

Back to top